شما در حال مشاهده نسخه موبایل وبلاگ

دانلود جدیدترین فیلم های ایرانی

هستید، برای مشاهده نسخه اصلی [اینجا] کلیک کنید.

معرفی سرویس پرداخت در محل دانا حمل

معرفی سرویس پرداخت در محل دانا حمل

پرداخت در محل دانا حمل

امروزه با پیشرفت تکنولوژی امکان خرید مشتری بدون ثبت سفارش وجود دارد، افراد می‌ توانند هزینه کالای مورد نظر خود را به صورت پرداخت در محل با استفاده از درگاه های واسطه، سیستم های اعتباری، سایت های معتبر، درگاه های بانکی و … پرداخت کنند.

در فروشگاه های اینترنتی مهمترین مرحله خرید پرداخت صورتحساب توسط خریدار است، یکی از مهمترین روش هایی که اعتماد مشتریان جلب می کند، ارائه روش های مختلف برای پرداخت است. مشتریان اگر بتوانند در زمان تحویل کالا هزینه آن را پرداخت کنند، مطمئناً به آن سایت یا شرکت اعتماد خواهند کرد.شرکت دانا حمل با ارائه خدمت پرداخت درب منزل این امکان را در اختیار مشتریان قرار داده است که با خیالی اسوده کالای مورد نظر خود را خریداری کنند. ما در این مطلب می خواهیم درباره سرویس پرداخت در محل نکاتی را عنوان کنیم، به شما پیشنهاد می ‌کنیم که تا پایان با ما همراه باشید.

پرداخت بعد از تحویل کالا

روش های پرداخت توسط مشتری شامل پرداخت نقدی، پرداخت اقساطی، پرداخت درب منزل و پرداخت اعتباری می شود؛ هر کدام از این موارد ابزار خاص خود را می طلبد. برای مثال افرادی که پرداخت نقدی را انتخاب می کنند باید توسط درگاه های بانکی و یا واسطه هزینه کالا را بپردازند. یکی از سرویس‌های قابل اعتماد برای مشتری و فروشنده سرویس پرداخت در محل مشتری است؛ پرداخت در محل به معنای خریداری کالا از یک سایت است که مشتری باید بعد از دریافت کالا مبلغ را به پیک و یا نماینده فروشنده تحویل دهد.

ویژگی های سرویس پرداخت در محل چیست؟

انتخاب هر نوع از پرداخت ویژگی های خاص خود را دارد، ویژگی پرداخت درب منزل باعث بالا بردن اعتماد مشتریان و همین طور بالا رفتن بازده فروشگاه ها می شود. در این روش واریز نقدی تنها در زمان دریافت کالا در محل امکان پذیر است. در روش پرداخت درب منزل هیچ گونه پیش پرداخت آنلاین و یا حواله بانکی نیاز نیست،اصطلاحاً به این کار جمع ‌آوری هنگام تحویل می گویند. معاملاتی اینترنتی با استفاده از وجه نقد و یا سایر اشکال بدون وجه امکان پذیر از جمله استفاده از کارت های اعتباری امکان پذیر است، بنابراین نیازی نیست که حتماً پول به صورت نقدی و فیزیکی پرداخت شود. افراد می ‌توانند با فروشگاه هایی که ویژگی پرداخت در محل را برای فروش کالاهای خود اعمال نکرده‌ اند تماس بگیرند و انتظارات خود را بیان کنند.

ویژگی‌های مثبت پرداخت درب منزل

 1. فروشگاه هایی که از روش پرداخت درب منزل برای فروش کالاهای خود به صورت اینترنتی استفاده می کنند، معمولاً با افزایش اعتماد مشتری رو به رو می شوند. یکی از سیاست‌های فروشگاه های اینترنتی همین موضوع است، زیرا مشتری با دیدن و لمس کالا می تواند مبلغ را با اعتماد پرداخت کند. یکی از اصول مارکتینگ همین قضیه است که باعث جلب رضایت و اعتماد مشتری نسبت به فروشگاه می شود.
 2. کالاهایی که به تایید مشتری نیازمند هستند برای دریافت هزینه باید از روش پرداخت در محل استفاده کنند. فروشگاه های اینترنتی معتبر موظف هستند که از روش پرداخت درب منزل را برای مشتریان فعال کنند، برای مثال کالاهایی مانند لباس، کیف، کفش و … که نیازمند دیدن جنس و تایید مشتری هستند بهتر است که به صورت پرداخت در محل هزینه ان ها دریافت شود که فرد بعد از دیدن شکل ظاهری و تایید سایز برای پرداخت مبلغ اقدام کند.
 3. موارد سودمندی بسیاری در روش پرداخت درب منزل وجود دارد، یکی دیگر از موارد سودمند شرکت‌های ارائه دهنده خدمات هستند. برای مثال نیروی انسانی بیشتری برای انجام فروشگاه های اینترنتی مورد نیاز هستند این موضوع باعث اشتغال زایی در جامعه می‌شود. دانا حمل به افرادی که قصد خرید انلاین دارند اما نمیخواهند وجه را انلاین پرداخت کنن این امکان را می دهد که بعد از دریافت کالا و در محل گیرنده پرداخت صورت بگیرد.

ویژگی های منفی پرداخت در محل

 1. روش پرداخت درب منزل یا محل کار باعث از بین رفتن و دوری از روح فروش آنلاین می شود؛ این موضوع بدان معناست که جامعه روز به روز به سوی فروش آنلاین پیش می رود. معمولاً افرادی که چند خرید آنلاین موفق را تجربه می کنند، ترجیح می دهند که تمام کارهای فروش، دریافت و خرید مایحتاج زندگی را به صورت آنلاین انجام دهند. فروشگاه های بزرگی همچون آمازون پروسه تحویل کالا را امروزه توسط ربات ها طراحی کرده است، به این صورت که برای تحویل دادن کالا به مقصد دیگر نیازی به نیروهای انسانی نیست.
 2. نکته منفی دیگر در سیستم پرداخت در محل این است که برای بعضی از اجناس و کالاها نمی ‌توان از گزینه پرداخت در محل استفاده کرد. این ویژگی درباره کالاهایی که تاریخ انقضا دارند ایا اجناس خوراکی هستند صادق است؛ برای مثال افرادی که میوه و خوراکی سفارش می دهند نمی ‌توانند از خدمات پرداخت در محل بهره بگیرند، زیرا در صورت عدم خرید و عدم پرداخت پول به کالا خسارت وارد می شود و به هر دلیلی بازگشت کالا باعث خرابی آن می شود.
 3. یکی دیگر از نکات منفی خدمات پرداخت در محل مشتری این است که فردی که مامور تحویل کالا است و مبلغ را دریافت می کند، باید فردی قابل اعتماد باشد. اهمیت این موضوع در خدمات پرداخت در محل زمانی اشکار می شود که فروش در خارج از شهر و شهرستان باشد، بنابراین فروشگاه های اینترنتی حتماً باید از افراد معتمد برای کار کردن در این سیستم استفاده کنند.

سیستم پرداخت در محل مشتری

امروزه با توجه به شلوغی بازارها، خطر ابتلا به کرونا، آلودگی هوا، اتلاف وقت و انرژی، بسیاری از افراد به خرید اینترنتی روی آورده اند. کاربران فضای مجازی به سایت های فروشگاهی مراجعه کرده و محصولات مورد نیاز خود را از آن جا خریداری می ‌کنند، اما در قبال این اعتماد می خواهند که به فروشگاه ها خدمات پرداخت در محل را برای آن ها فعال کنند؛

شرکت دانا حمل ارایه دهنده سرویس ویژه فروشگاه های اینترنتی با نام حمل و نقد (cod) می باشد تفاوت سرویس COD دانا حمل با رقبای خود این است که فروشندگان کالا پس از عقد قرارداد با دانا حمل و ثبت شماره حسابشان در سامانه های پرداخت دانا حمل، مبالغ وصول شده کالاهای خود را آنلاین و مطابق با قوانین شاپرک در حساب های خود دریافت می کنند. و عملا مانند زمانی است که فروشنده دستگاه کارت خوان خود را به محل خریدار ارسال کرده.

در سال های اخیر یکی از اصلی ترین تقاضای مشتریان سرویس پرداخت در محل فروشگاه های اینترنتی است، زیرا یک پل ارتباطی و اعتمادی بین مشتری و فروشنده را شکل می دهد. کاربری که به روند فروش جنس کالا و همین طور اعتماد به سایت فروشگاهی، خرید خود را انجام می دهد، اگر تجربه خوبی از این خرید به دست آورد مطمئناً باز هم اقدام به خرید اینترنتی می کنند و دیگران را نیز تشویق خواهد کرد که از آن فروشگاه اینترنتی مطمئن خرید کنند.

این موضوع باعث بالا رفتن بازدهی فروشگاه میشود نکته دیگر که فروشگاه ها باید به آن توجه خاصی داشته باشند این است که اطلاعات مشتریان باید محرمانه باشد امروزه با وجود کلاهبرداری ها و سواستفاده های شخصی از اطلاعات افراد فروشگاه ها باید دقت بیشتری داشته باشند و امانت داره اطلاعات مهم مشتریان خود بوده تا بتوانند رضایت حداکثری مشتریان خود را بدست آورند و در بین مردم محبوبیت بیشتری کسب کنند.

چرا باید بهترین مشاور صنعتی را به کار بگیریم

این مطلب با اجازه از سایت کوییک ریویو (مطلب بهترین مشاور صنعتی) به شما تقدیم می شود تا مطالعه کنید و تصویر بهتری از کسب و کار خود بسازید.

ضرب المثلی در رابطه با موفقیت وجود دارد که می گوید مردم همیشه به انسان های موفق به همان گونه ای نگاه می کنند که به یک کوه یخ می نگرند. در واقع مردمی که از بیرون به یک فرد موفق نگاه می کنند، تنها شکوه و نقطه اوج او را می بینند و از تلاش های بی وقفه ای که در مسیر موفقیت انجام داده غافل می مانند.

در کارهای پیچیده ای همچون تولید و صنعت هم به نوعی می توان این مثال را به کار برد. به این معنی که اگر یک کسب و کار صنعتی هم اکنون در نقطه ای قرار دارد که ما آن را موفقیت می نامیم، دانش و وقت و سرمایه ای عظیم صرف آن شده و هیچ چیز یک شبه رخ نداده است.

همین موضوع بنیان این مقاله از کوییک ریویو را تشکیل می دهد. در این مطلب به شما خواهیم گفت که چرا برای راه اندازی و یا رشد دادن یک کسب و کار صنعتی، بهتر است به سراغ یک مشاور صنعتی حرفه ای بروید. کسی که مدت ها پیش از شما این مسیر را طی کرده و مردم اکنون به شکل یک کوه یخ به موفقیتش نگاه می کنند! با ما همراه باشید.

به طور کلی زمینه هایی که یک مشاور کسب و کار و به طور خاص یک مشاور صنعتی می تواند در آنها به شما کمک کند بسیار اند. با این حال ما اصلی ترین مقوله هایی که باید در آنها مشاوره دریافت کنید را در ادامه به شما معرفی می کنیم.

ساخت محصول با کیفیت و قابل برند شدن

مسلما هدف نهایی هر تولید کننده ای این است که بتواند محصول تولیدی اش را به خوبی بفروشد. تمامی استراتژیست های تبلیغاتی بر این نکته تاکید دارند که حتی اثربخش ترین انواع تبلیغات نیز قادر نیستند که یک محصول ضعیف و بی کیفیت را به فروش های بالا برسانند. بنابراین اینجاست که نیاز به حضور یک متخصص صنعتی کاملا حس می شود.

برای تولید یک محصول با کیفیت و پر فروش به بررسی معیار های زیادی نیاز است که همه ی اینها در حیطه تخصص یک مشاور صنعتی حرفه ایست. مشاوران کاربلد معمولا خودشان بسیار زودتر از شما در عرصه تولید فعال بوده اند و محصول خوب و بد را مثل کف دستشان می شناسند.

به این ترتیب طراحی و ساخت یک محصول درجه یک اولین چیزی است که یک مشاور خوب در آن به شما کمک می کند. در رابطه با این موضوع می توانیم مثال های زیادی را در ایران پیدا کنیم. مثلا یکی از مجموعه های تولیدی خوب در ایران، پلی تکنو است که نزدیک به 3 دهه در صنایع شیمیایی و پلیمری ایران فعالیت کرده و چندین محصول خوب و پرفروش به بازار عرضه کرده است. حال این گروه تولیدی با چنین تجربه ای به ارائه مشاوره به دیگر صنعت گران می پردازد و به طور مستمر در حال کمک به تولید کنندگان است.

بنابراین یادتان باشد که اولین چیزی که باید به دنبالش باشید، ساخت یک محصول قابل برند شدن است و این را باید از کسی بخواهید که خودش قبلا دستی در تولید داشته باشد.

شناخت بازار هدف

یکی دیگر از مهم ترین بخش هایی که باید در آن از یک مشاور خبره کمک بگیرید شناخت بازار است. این مسئله به هنگام برند سازی اهمیت ویژه ای پیدا می کند.

شما پیش از تولید محصول و کار بر روی برندتان باید به یک سری سوال پاسخ دهید. اینکه آیا اساسا بازاری برای محصول وجود دارد؟ اگر وجود دارد اندازه اش چقدر است؟ اگر بازار وجود دارد و اندازه مناسبی هم دارد آیا متمرکز است یا پراکنده؟

مثلا فرض کنید برای محصولی که قصد تولیدش را دارید بازاری به اندازه 200 هزار فروش در سال وجود دارد. عدد وسوسه انگیزی است مگر نه؟ اکنون تصور کنید که این بازار در 30 هزار شهر و روستای مختلف پراکنده است. حالا چطور؟ آیا باز هم این بازار فروش 200 هزار تایی وسوسه انگیز است؟!

بنابراین همان طور که می بینید شناختن یا نشناختن بازار محصول یکی از اصلی ترین دلایل موفقیت یا شکست محصول تولیدی شماست و به همین دلیل هم هست که حتما باید از یک مشاور صنعتی حرفه ای در این زمینه اطلاعات کسب کنید.

بهره وری پروسه تولید

بهره وری در تولید محصول یک عامل تعیین کننده برای موفقیت یا شکست کل کسب و کار است. شما اگر بهترین محصول دنیا را هم تولید کنید و برترین استراتژی های تبلیغاتی را هم پیش بگیرید، اما به هنگام تولید محصول هزینه های زیادی را متحمل شوید، در نهایت سود قابل توجهی را کسب نخواهید کرد.

همیشه به یاد داشته باشید که داشتن یا نداشتن بهره وری، عامل نجات یا سقوط کسب و کار ها در شرایط بحران است. بنابراین بسیار مهم است که پروسه تولید محصول شما به گونه ای باشد که با صرف کمترین زمان و هزینه بتوان بهترین محصول ممکن را در تعداد بالا به بازار عرضه کرد.

نکته ای که حتما باید به آن توجه کنید این است که به هیچ وجه نباید کیفیت محصول را فدای بهره وری کرد. با این حال این دو همواره باید در حال رشد و در بهترین حالت خودشان باشند. این تعادل بین کیفیت و بهره وری و بالا نگه داشتن هم زمانشان، همان چیزی است که یک مشاور صنعتی خوب به شما یاد خواهد داد.

منبع :

quickreview.ir/best-industrial-consultant

دانلود فیلم سلام بمبئی محمدرضا گلزار با کیفیت اصلی

http://s10.picofile.com/file/8406679050/salam_bam_baii.jpg

دانلود فیلم سلام بمبئی محمدرضا گلزار

دانلود فیلم هندی محمدرضا گلزار به نام سلام بمبئی در ادامه بصورت رایگان با کیفیت اصلی و لینک مستقیم


داستان فیلم : سلام بمبئی فیلم سلام بمبئی (Hello Mumbai: Salaam Mumbai) داستان آشنایی یک دختر هندی (دیامیرزا) و یک پسر ایرانی (محمدرضا گلزار) را روایت می‌کند که هر دو دانشجوی پزشکی هستند و بر حسب اتفاق سر راه همدیگر قرار می گیرند و ناخواسته درگیر مسائل پیچیده ای می شوند که...

درباره فیلم : سلام بمبئی محصول کشور ایران و در ژانر درام ، رمانتیک می‌باشد و به کارگردانی قربان محمدپور در سال 1395 ساخته شده است. در فیلم سلام بمبئی بازیگرانی چون Behrouz Chahel، Benyamin Bahadori، Dia Mirza، محمدرضا گلزار، و... به ایفای نقش پرداخته اند.

دانلود فیلم ایرانی سلام بمبئی

دانلود رایگان فیلم ایرانی خروج

دانلود رایگان فیلم ایرانی خروج از ابراهیم حاتمی کیا ، در ادامه فیلم جدید خروج را با لینک مستقیم دانلود کنید.

http://s11.picofile.com/file/8406678618/Exodus.jpg

 • نام فیلم : خروج
 • ژانر : اجتماعی / سیاسی
 • سال ساخت : ۱۳۹۸
 • زبان : فارسی ایرانی
 • نویسنده و کارگردان : ابراهیم حاتمی کیا
 • بازیگران : فرامرز قریبیان، پانته آ پناهی ها، جهانگیر الماسی، گیتی قاسمی، محمدرضا شریفی نیا، مهدی فقیه، سام قریبیان، محمد فیلی، آتش تقی پور، اکبر رحمتی، فرزاد حسنی و …

خلاصه فیلم :

در خلاصه فیلم خروج آمده است : کشاورزانی که سوار بر تراکتور راهی تهران می‎شوند تا صدای اعتراض خودشان به از بین رفتن محصولاتشان در سیل را به گوش هیات دولت برسانند…

این فیلم داستان گروهی از کشاورزان روستایی را روایت می‌کند که شرکت سهامی آب، هنگام تخلیه سد آب شور به اشتباه آب را روانهٔ زمین‌های کشاورزی آنها می‌کند و باعث خرابی تمامی محصولات آنها می‌گردد. آنها پس از آن که از طریق مسئولین سد، دهیار، بخشدار و امام جمعه موفق به حل مشکل‌شان نمی‌شوند، تصمیم می‌گیرند که نزد رئیس‌جمهور بروند و مشکل‌شان را با او در میان بگذارند. این گروه با تراکتور از روستای خود به سمت تهران عازم می‌شوند و طولی نمی‌کشد که خبر سفر آنها در تمام رسانه‌ها پخش می‌شود و این موضوع باعث ایجاد محبوبیت و مشکلاتی برای آنها می‌گردد

تابلو سازی حروف وکیوم

تابلو سازی حروف وکیوم به حروف برجسته سه بعدی گفته میشود که یکی از جدیدترین تابلوهای تبلیغاتی است و امروزه در کنار سایر تابلوهای تبلیغاتی حروف برجسته از جمله حروف استیل، حروف چلنیوم، حروف نئون پلاستیک و بسیار مورد استقبال مشتریان قرار گرفته است.

تابلو وکیوم به دلیل شکل حروف سه بعدی، از زیبایی خاصی برخوردار بوده و آن را از سایر تابلوهای حروف برجسته متمایز کرده است. تابلو سه بعدی وکیوم به وسیله دستگاه تمام اتوماتیک و از طریق حرارت دادن پلکسی گلس، ساخته می­شود. به گونه ای که پس از طراحی حروف، به وسیله دستگاه CNC، الگوی کار برش داده شده و بر روی دستگاه وکیوم قرار می گیرد. در مرحله بعد روی الگوی کار، ورق پلکسی گلس قرار گرفته و حرارت داده می شود و درنهایت ورق حرارت دیده ساکشن شده و شکل قالب را به خود میگیرد.

حروف برجسته تابلو وکیوم را می­توان با تلفیقی از سایر حروف برجسته، مانند حروف استیل و در رنگ­های متفاوت طراحی و تولید کرد. تلفیق انواع حروف برجسته باعث ساخت زیبای تابلو وکیوم می­شود.

قیمت تابلو وکیوم در مقایسه با دیگر تابلوهای سه بعدی، از جمله تابلو چلنیوم، به علت مراحل ساخت آن، بیشتر بوده و تنها تفاوت آن با حروف پلاستیک و چلنیوم، برجسته بودن پلکسی رویه کار می­باشد.

مزایای تابلو وکیوم (حروف برجسته سه بعدی):

 • ضد آب و مقاومت بالا در برابر شرایط آب و هوایی مانند: تابش نور آفتاب، گرد و غبار، ضربه، برف و باران، رطوبت و
 • دارای قابلیت اجرای نورپردازی­های ترکیبی و چشم نواز
 • ایجاد شکل و حالت خاص سه بعدی روی حروف
 • دوام، استحکام، یکپارچگی و عمر زیاد
 • سبک و انعطاف پذیر نسبت به طلق­های پلاستیکی
 • شبیه سازی حروف ریخته گری شده مانند برنج و آلومینیوم و سایر فلزات

http://rozup.ir/view/3186690/vaqum.jpg

تابلوهای وکیوم به علت نوردهی، شکل فانتزی و تنوع رنگ و مدل، با سایر تابلوهای تبلیغاتی از جمله چلنیوم رقابت تنگاتنگ داشته و طرفداران زیادی دارد.

منبع : تابلو الماس

همه چیز درمورد اربعین حسینی

تاریخچه اربعین حسینی

مقاله درباره اربعین حسینی

روز اربعین چه اتفاقی افتاد

همه چیز درمورد اربعین حسینی

اربعین حسینی چهلمین روز شهادت امام حسین(ع) که با ۲۰ صفر مصادف است. مشهور است که اسیران کربلا روز ۲۰ صفر سال ۶۱ قمری در بازگشت از شام، برای زیارت مدفن امام حسین(ع) به کربلا رفتند؛ البته گروهی از علما همچون شیخ مفید و شیخ طوسی تصریح کرده‌اند که اسرا در بازگشت از شام به مدینه رفتند. همچنین جابر بن عبدالله انصاری، در این روز به‌عنوان اولین زائر بر سر مزار امام حسین(ع) حاضر شده است.


زیارت اربعین از اعمال خاص این روز است و بنابر روایتی از امام حسن عسکری(ع) از نشانه‌های مؤمن دانسته شده است.
۲۰ صفر در ایران تعطیل رسمی است و شیعیان در این روز عزاداری می‌کنند. راهپیمایی اربعین شیعیان به سوی کربلا، به یکی از مهم‌ترین و گسترده‌ترین مراسم عزاداری شیعیان جهان، تبدیل شده و در زمره بزرگترین اجتماعات مذهبی جهان قرار گرفته است. بیشترین زائرانی که در اربعین از دیگر کشورها به عراق می‌روند، از ایران‌اند.

ریشه تاریخی اربعین

اربعین به معنای چهلم است، و ۲۰ صفر را که چهل روز بعد از شهادت امام حسین(ع) در روز عاشورا است اربعین حسینی یا روز اربعین می‌نامند. اهمیت این روز به این دلیل است که طبق نقل‌های تاریخی جابر بن عبدالله انصاری، در این روز به‌عنوان اولین زائر بر سر مزار امام حسین(ع) حاضر شده است. در برخی منابع، علاوه بر جابر، گفته شده است بازماندگان حادثه کربلا نیز در این روز به کربلا بازگشته و قبر امام حسین(ع) و سایر شهدای کربلا را زیارت کرده‌اند.

حضور جابر در کربلا

جابر بن عبدالله انصاری که از صحابه پیامبر اسلام(ص) است به عنوان نخستین زائر امام حسین(ع) شناخته می‌شود. او در اولین چهلم شهادت امام حسین(ع)، یعنی ۲۰ صفر سال ۶۱ق، به همراه عطیه عوفی به کربلا آمد و قبر امام حسین(ع) را زیارت کرد.

بازگشت اسیران کربلا
سید ابن طاووس در لهوف نقل کرده است هنگامی که اسیران کربلا در راه بازگشت از شام، به عراق رسیدند، به راهنمایشان گفتند «ما را از راه کربلا ببر». پس هنگامی که آنها به قتلگاه رسیدند، جابر بن عبدالله انصاری و برخی از بنی‌هاشم را دیدند که برای زیارت قبر امام حسین(ع) آمده بودند. پس با گریه و اندوه مجلس عزایی برپا کردند و پس از چند روز به مدینه بازگشتند. البته سید بن طاووس تاریخ ورود به کربلا و ملاقات با جابر را ذکر نکرده است و در کتاب اقبال الاعمال ورود اسرا به کربلا در اربعین را بعید دانسته است. سید محمدعلی قاضی طباطبایی (۱۲۹۳-۱۳۵۸ش) در کتاب تحقیق درباره اولین اربعین حضرت سیدالشهداء(ع)، بازگشت اسرا به کربلا در اولین اربعین را اثبات کرده است. برخی نیز با توجه به شواهد و قراینی همچون الحاق سر امام حسین(ع) به بدنش در روز اربعین، محل دفن سر مطهر و وجه استحباب زیارت اربعین حضور اسرا در کربلا را پذیرفتنی دانسته‌اند.

شیخ مفید و شیخ طوسیتصریح کرده‌اند که کاروان اهل بیت (ع)، پس از برگشت از شام، به مدینه رفته‌اند نه کربلا. گروهی مانند محدث نوری[۱۱] و شیخ عباس قمی نیز معتقدند به دلیل دوری مسافت، ممکن نیست بازماندگان کربلا چهل روز بعد از عاشورا به کربلا بازگشته باشند؛ زیرا پیمودن مسیر کوفه تا شام و سپس بازگشت به کربلا در مدت زمان ۴۰ روز، برای کاروان اسرای کربلا ممکن نبوده است. علاوه بر این برخی بر این باورند که گزارش معتبری نیز بر اثبات این رویداد در دست نیست.
گروهی نیز ضمن پذیرش اصل بازگشت کاروان اسرای بازماندگان به کربلا در مسیر شام به مدینه، زمان آن را حدود پایان صفر و اوایل ربیع الاول و یا زمانی بعد از آن دانسته‌اند.برخی دیگر، اربعین سال‌های بعد را زمان این رویداد شمرده‌اند.
الحاق سرمطهر به بدن
طبق برخی گزارش‌های تاریخی الحاق سرمطهر به بدن و دفن آن توسط امام سجاد(ع) در روز اربعین سال ۶۱ قمری بوده است.

منبع

طرز تهیه کراستینی گوجه فرنگی | آموزش آشپزی هلوکوک

طرز تهیه کراستینی گوجه فرنگی

گوجه فرنگی آلویی معمولا دارای طعم بهتری است و نسبت به سایر گوجه فرنگی ها آب کمتری دارد، بنابراین برای این دستور غذا عالی هستند. اگر ورق پخت ندارید، ورقه های نان را به دقت بر روی صفحات فر بگذارید.

این غذای اشتها آور را سرو کنید و از مزایای تغذیه ای آن بهره مند شوید! گوجه فرنگی دارای لیکوپن است که به مبارزه با بیماری کمک می کند.

این دستور غذا بدون گوشت، کلسترول پایین، و دارای چربی اشباع شده کم می باشد.

مقدار سرو: 2 تکه نان و حدود 3/1 فنجان مخلوط گوجه فرنگی.

با هلوکوک همراه باشید.


مواد لازم:

 • ½ فنجان گوجه فرنگی آلویی خرد شده
 • 1 قاشق غذاخوری ریحان تازه خرد شده
 • 1 قاشق غذاخوری زیتون سبز خرد شده
 • 1 قاشق غذا خوری کیپر
 • ½ قاشق چای خوری سرکه بالزامیک
 • ½ قاشق چای خوری روغن زیتون
 • یک هشتم قاشق چای خوری نمک دریایی
 • فلفل سیاه تازه
 • 1 حبه سیر، خرد شده
 • 4 (ضخامت 1 اینچ) تکه نان فرانسوی
 • اسپری آشپزی
 • 1 حبه سیر، نصف شده

طرز تهیه:

فر را تا دمای 375 درجه گرم کنید.

9 ماده اول را ترکیب کنید.

هر دو طرف تکه های نان را با اسپری پخت و پز خیس کنید؛ تکه های نان را در یک لایه بر روی یک ورقه پخت قرار دهید. هر طرف نان را به مدت 4 دقیقه در دمای 375 درجه قرار دهید.

یک طرف نان را آغشته به سیر کنید. سپس مخلوط گوجه فرنگی را روی آن قرار دهید.

اطلاعات تغذیه ای:

 • کالری در هر وعده 109
 • کالری چربی در هر وعده 23٪
 • چربی در هر وعده 2.8 گرم
 • چربی اشباع شده در هر وعده 0.4 گرم
 • چربی تک غیر اشباع در هر وعده 1.5 گرم
 • چربی چند غیر اشباع در هر وعده 0.7 گرم
 • پروتئین در هر وعده 3.1 گرم
 • کربوهیدرات در هر وعده 18 گرم
 • فیبر در وعده 1.4 گرم
 • کلسترول در هر وعده 0
 • آهن در هر وعده 1 میلی گرم
 • سدیم در هر وعده 373 میلی گرم
 • کلسیم در هر وعده 30 میلی گرم

منبع هلوکوک

دانلود فیلم ایرانی هزارتو ( کیفیت اصلی و لینک مستقیم)

http://bayanbox.ir/view/4530057766660783348/Hezartoo-ECHMEDIA.jpg

دانلود فیلم ایرانی هزارتو


کارگردان : امیرحسین ترابی

تهیه کننده : سپهر سیفی

بازیگران : شهاب حسینی، پژمان جمشیدی، ساره بیات، غزال نظر، علیرضا ثانی‌فر، شیرین یزدان‌بخش، فریبا جدی‌کار، مریم معصومی و مهسا باقری

کشور : ایران

ژانر : اجتماعی و خانوادگی

سال : ۱۳۹۹

زبان : فارسی

خلاصه داستان : زندگی یه هزارتووی پیچیده‌اس، همه آدما دنبال راهی برای فرار هستند اما فقط یه مسیر خروج وجود داره و تا موقعی که به مرکزش نَرسی متوجه‌اش نمی‌شی!

دانلود فیلم من (کیفیت 1080p,720p)

https://lianmovie.com/wp-content/uploads/2020/04/unnamed-3-1.jpg

دانلود فیلم من

ژانر فیلم : اجتماعی,درام,راز آلود
محصول کشور : ایرانی
امتیاز : 61 از 100 امتیاز
زبان فیلم : فارسی
کارگردان : سهیل بیرقی
مدت زمان : 90 دقیقه
سال انتشار : 1395
کیفیت : 1080p,720p
ستارگان : امیر جدیدی,بهنوش بختیاری,لیلا حاتمی,مانی حقیقی,علیرضا استادی, علی منصور

داستان فیلم با ژانر درام اجتماعی درباره ی زندگی زنی بنام آذر است که تصمیم گرفته از راه های خلاف به هر ان چه که می خواهد برسد و برای خود منبع درآمدی دست و پا کند .


حجم : 880 مگابایت
فرمت : MKV

دانلود با کیفیت 1080p


حجم : 688 مگابایت
فرمت : MKV

دانلود با کیفیت 720p

دانلود فیلم یتیم خانه ایران با کیفیت عالی

دانلود فیلم یتیم خانه ایران با کیفیت عالی

ژانر فیلم : اجتماعی,تاریخی
محصول کشور : ایرانی
زبان فیلم : فارسی
سال انتشار : 1396
با هنرمندی : آهو خردمند,جعفر دهقان,علی شادمان,علیرام نورایی,قطب الدین صادقی,

خلاصه فیلم با ژانر تاریخی و اجتماعی درباره ی دوره حکومت احمد شاه قاجار می باشد ...زمانی که بسیاری از مردم بر اثر قطحی وگرسنگی جان باخته اند

دانلود رایگان فیلم

حجم : 1.3 گیگابایت فرمت : MP4

دانلود با کیفیت 1080p

حجم : 860 مگابایت فرمت : MP4

دانلود با کیفیت 720p

1